Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Kontakt

awatar
Mateusz Romowicz
Management - Rechtsberater (Gd 1997)
mateusz.romowicz@kancelaria-gdynia.eu
+48 504 280 737
awatar
Ewelina Zgódka
Rechtsberater (Gd 2791)
ewelina.zgodka@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 683
awatar
Alicja Bożek
Rechtsberater
alicja.bozek@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 682
awatar
Maciej Włodarczyk
Rechtsberater (GD/E /301)
maciej.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 686
awatar
Joanna Włodarczyk
Rechtsberater
joanna.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Joanna Grześ
Rechtsanwalt
joanna.grzes@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Anna Niewiadomy
Referendare
anna.niewiadomy@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Joanna Bober
Referendare
joanna.bober@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Kamil Górczyński
Referendare
kamil.gorczynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Ewelina Kułakowska
Referendare
ewelina.kulakowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Paweł Zboina
Jurist
pawel.zboina@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 985
awatar
Marta Witkowska
Jurist
marta.witkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Patrycja Giers
Jurist
patrycja.giers@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Katarzyna Skowron
Referendare
katarzyna.skowron@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Katarzyna Tyszko
Assistent
katarzyna.tyszko@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Kacper Niedziałkowski
Assistent
kacper.niedzialkowski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Maciej Kotarbiński
Assistent
maciej.kotarbinski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Martyna Słabęcka
Assistent
martyna.slabecka@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Paulina Ciesielska
Assistent
paulina.ciesielska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Klaudia Żyrek
Assistent
klaudia.zyrek@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Magdalena Roszkowska
Vorstand Assistent
magdalena.roszkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Daria Boyke
Verwaltung
daria.boyke@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Agnieszka Ruczyńska
Leiterin das Sekretariat
agnieszka.ruczynska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Agata Żywno
Sekretärin
agata.zywno@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Alicja Sawicka
Sekretärin
alicja.sawicka@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Witold Basta
Verwaltung
witold.basta@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 688

Kontakt

Die Rechtskanzlei
Legal Consulting - Mateusz Romowicz


Secretariat:
E: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 350 59 93
F: +48 58 746 33 95

Śląska 35/37 Straße
V Fußboden (Twin Office Gebäude)
81-310 Gdynia, Polen

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer: 584-247-84-08
Kontonummer:
mBank S.A.
74 1140 2017 0000 4202 0533 6161