Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Prawnicy

Prawnicy

awatar
Paweł Zboina
Prawnik
M: pawel.zboina@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 797 702 985
Paweł Zboina ukończył studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ze specjalizacją w zakresie prawa morskiego. Aktualnie kontynuuje karierę naukową przygotowując rozprawę doktorską z zakresu prawa sportowego, badając zagadnienia dotyczące odpowiedzialności kontraktowej zawodników w sporcie zawodowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z trójmiejskimi Kancelariami prawnymi przy prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa morskiego, morskiego prawa pracy, odszkodowań marynarskich i prawa handlowego. Posiada szerokie doświadczenie w kontaktach z Armatorami oraz P&I Clubami w zakresie dochodzenia należności związanych z wypadkami przy pracy na statku oraz roszczeniami związanymi ze stosunkiem pracy. Posiada również szerokie doświadczenie w zakresie tzw. prawa stoczniowego, w szczególności w zakresie tworzenia i analizy kontraktów pomiędzy podmiotami przemysłu stoczniowego. Ponadto rozwija swoje zainteresowania w zakresie prawa sportowego. Z kancelarią współpracuje od 2013 roku.
awatar
Marta Witkowska
Prawnik
M: marta.witkowska@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 797 702 987
Marta Witkowska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji, Wydziału Ekonomicznego oraz Wydziału Filologicznego Instytutu Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Gdańskim. W okresie studiów zdobywała doświadczenie w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. Swoje zainteresowania koncentruje wokół spraw z zakresu prawa międzynarodowego, głównie międzynarodowego prawa podatkowego, prawa ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Biegle posługuje się językiem niemieckim i angielskim.Z Kancelarią współpracuje od 2013 roku.
awatar
Patrycja Myga
Prawnik
M: patrycja.giers@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 504 280 144
Patrycja Myga ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W 2016 r. ukończyła Administrację zdobywając tytuł magistra administracji z wynikiem bardzo dobrym ze specjalizacją w zakresie prawa karnego. Następnie w 2019 r. ukończyła Prawo zdobywając tytuł magistra prawa ze specjalizacją w zakresie prawa cywilnego. W czasie studiów otrzymywała stypendium za osiągane wyniki w nauce. Swoje zainteresowania koncentruje na prowadzeniu spraw z zakresu prawa międzynarodowego i podatkowego, w szczególności sprawach dotyczących podatków marynarskich. Nadto rozwija swoje zainteresowania z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego. Z Kancelarią współpracuje od 2017 roku.