Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Aplikanci

Aplikanci

awatar
Kamil Górczyński
Aplikant Radcowski
M: kamil.gorczynski@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 797 702 986
Kamil Górczyński ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W czasie studiów otrzymywał stypendium za osiągane wyniki w nauce. Doświadczenie zdobywał, m.in. w trakcie praktyk w sądach powszechnych i prokuraturze. Swoje zainteresowanie koncentruje wokół problematyki dochodzenia przez marynarzy roszczeń pracowniczych oraz odszkodowawczych z tytułu wypadków doznanych w takcie pracy na statku. Ponadto rozwija swoje zainteresowania w zakresie międzynarodowego prawa publicznego oraz międzynarodowego prawa morza. Z Kancelarią współpracuje od 2016 roku.
awatar
Robert Czarnota
Aplikant Adwokacki
M: robert.czarnota@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 688 80 30
Robert Czarnota - ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z wynikiem bardzo dobrym. Podczas studiów był koordynatorem sekcji prawa cywilnego Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, gdzie zajmował się nadzorowaniem sporządzania opinii prawnych. Aktualnie odbywa aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Zdobywał swoje doświadczenie zawodowe podczas kilkuletniej współpracy z adwokatami i radcami prawnymi, jak również podczas praktyk w Sądzie Rejonowym w Sopocie I Wydziale Cywilnym. Posiadane doświadczenie umożliwia prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej m.in. jednostek samorządu terytorialnego, w tym uczestnictwo w sesjach organów stanowiących oraz komunalnych spółek celowych (zwłaszcza mieszkaniowych), spółek handlowych, wspólnot mieszkaniowych, przedszkoli i klubów dziecięcych a także osób fizycznych. Równocześnie aktywnie wspiera Kancelarię w prowadzeniu indywidualnych spraw cywilnych, administracyjnych oraz karnych o przestępstwa i wykroczenia. Prywatnie jest pasjonatem podróży, powieści fantastycznych i nowinek technologicznych. W wolnej chwili rekreacyjnie gra w koszykówkę.