Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Aplikanci

Aplikanci

awatar
Robert Czarnota
Aplikant Adwokacki
M: robert.czarnota@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 688 80 30
Robert Czarnota - ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego z wynikiem bardzo dobrym. Podczas studiów był koordynatorem sekcji prawa cywilnego Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, gdzie zajmował się nadzorowaniem sporządzania opinii prawnych. Aktualnie odbywa aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Zdobywał swoje doświadczenie zawodowe podczas kilkuletniej współpracy z adwokatami i radcami prawnymi, jak również podczas praktyk w Sądzie Rejonowym w Sopocie I Wydziale Cywilnym. Posiadane doświadczenie umożliwia prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej m.in. jednostek samorządu terytorialnego, w tym uczestnictwo w sesjach organów stanowiących oraz komunalnych spółek celowych (zwłaszcza mieszkaniowych), spółek handlowych, wspólnot mieszkaniowych, przedszkoli i klubów dziecięcych a także osób fizycznych. Równocześnie aktywnie wspiera Kancelarię w prowadzeniu indywidualnych spraw cywilnych, administracyjnych oraz karnych o przestępstwa i wykroczenia. Prywatnie jest pasjonatem podróży, powieści fantastycznych i nowinek technologicznych. W wolnej chwili rekreacyjnie gra w koszykówkę.
awatar
Daria Borzyszkowska
Aplikant Adwokacki
M: daria.borzyszkowska@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 688 80 30
Ukończyła studia prawnicze z wynikiem bardzo dobrym, jako jedna z 10% najlepszych absolwentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W trakcie nauki otrzymywała stypendium rektora dla najlepszych studentów na każdym roku studiów oraz brała czynny udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Pełniła funkcję Skarbnika Grupy Lokalnej Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Olsztyn kadencji 2019-2020. W 2022 roku zdobyła I miejsce w Lokalnym Konkursie Krasomówczym w Olsztynie. Doświadczenie gromadziła współpracując z kancelariami adwokackimi, radcowskimi oraz notarialnymi. Swoje zainteresowania koncentruje wokół procedury karnej, prawa karnego, prawa budowlanego oraz prawa nieruchomości. W wolnych chwilach gra na instrumencie oraz uczy się języków obcych.

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Legal Consulting - Mateusz Romowicz


Sekretariat:
E: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 688 80 30
T: +48 58 350 59 93
F: +48 58 746 33 95