Ochrona prawna marynarzy
Kancelaria wychodząc naprzeciw oczekiwaniom marynarzy wprowadziła w 2011 roku ofertę tzw. pakietu ochrony prawnej, który polega na nawiązaniu stałej współpracy z Kancelarią m.in. w zakresie:
- Analizy sytuacji podatkowej marynarza 5 lat wstecz od momentu, gdy zostanie nawiązana współpraca z Kancelarią;
- Wydania pisemnej opinii prawnej uwzględniającej sytuację podatkową marynarza 5 lat wstecz (z możliwością jej uzupełniania w późniejszych latach);
- Kompleksowej reprezentacji marynarza w kontaktach z organami podatkowymi (I i II instancji) w zakresie podatków marynarskich (5 lat wstecz i 5 lat wprzód) – na wypadek wezwania z US.
- Bieżącego doradztwa podatkowego w zakresie podatków marynarskich w ww. okresie (porady telefoniczne oraz e-mailowe).
Kancelaria za ww. usługi pobiera zryczałtowane honorarium płatne jednorazowo.