Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Contact

Please find below our contact data

awatar
Mateusz Romowicz
Management - Legal adviser (Gd 1997)
mateusz.romowicz@kancelaria-gdynia.eu
+48 504 280 737
awatar
Ewelina Zgódka
Legal adviser (Gd 2791)
ewelina.zgodka@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 683
awatar
Alicja Bożek
Legal adviser (Gd 2296)
alicja.bozek@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 682
awatar
Maciej Włodarczyk
Legal adviser (GD/E /301)
maciej.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 686
awatar
Joanna Włodarczyk
Legal adviser
joanna.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Joanna Grześ
Advocate
joanna.grzes@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Anna Niewiadomy
Trainee legal adviser
anna.niewiadomy@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Joanna Bober
Trainee legal adviser
joanna.bober@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Kamil Górczyński
Trainee legal adviser
kamil.gorczynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Ewelina Kułakowska
Trainee legal adviser
ewelina.kulakowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Paweł Zboina
Lawyer
pawel.zboina@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 985
awatar
Marta Witkowska
Lawyer
marta.witkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Patrycja Giers
Lawyer
patrycja.giers@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Katarzyna Skowron
Trainee legal adviser
katarzyna.skowron@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Katarzyna Tyszko
Assistent
katarzyna.tyszko@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Kacper Niedziałkowski
Assistent
kacper.niedzialkowski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Maciej Kotarbiński
Assistent
maciej.kotarbinski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Martyna Słabęcka
Assistent
martyna.slabecka@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Paulina Ciesielska
Assistent
paulina.ciesielska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Klaudia Żyrek
Assistent
klaudia.zyrek@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Magdalena Roszkowska
Management Board Assistant
magdalena.roszkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Daria Boyke
Head of the external secretariat
daria.boyke@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Agnieszka Ruczyńska
Head of the internal secretariat
agnieszka.ruczynska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Agata Żywno
Secretary
agata.zywno@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Alicja Sawicka
Secretary
alicja.sawicka@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Witold Basta
Administrations
witold.basta@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 688

Kontakt

The Mateusz Romowicz
Legal Consultancy - Legal Consulting


Secretariat:
E: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 350 59 93
F: +48 58 746 33 95

Śląska 35/37 Str.
V floor (Twin Office building)
81-310 Gdynia, Poland

Tax id number: 584-247-84-08
Bank account number:
mBank S.A.
74 1140 2017 0000 4202 0533 6161