Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Kontakt

Nasz zespół służy Państwu pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

awatar
Mateusz Romowicz
Radca Prawny (Gd 1997)
mateusz.romowicz@kancelaria-gdynia.eu
+48 504 280 737
awatar
Ewelina Zgódka
Radca Prawny (Gd 2791)
ewelina.zgodka@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 683
awatar
Alicja Bożek
Radca Prawny (Gd 2296)
alicja.bozek@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 682
awatar
Maciej Włodarczyk
Radca prawny (GD/E/301)
maciej.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 686
awatar
Aleksandra Buczyńska
Radca prawny (GD 2826)
aleksandra.buczynska@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 685
awatar
Łukasz Pawłuszyński
Aplikant radcowski
lukasz.pawluszynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 687
awatar
Joanna Włodarczyk
Aplikant radcowski
joanna.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Anna Niewiadomy
Aplikant radcowski
anna.niewiadomy@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Anna Słowikowska
Aplikant radcowski
anna.slowikowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Joanna Cichosz
Aplikant Radcowski
joanna.cichosz@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Kamil Górczyński
Aplikant Radcowski
kamil.gorczynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Jakub Golkowski
Aplikant radcowski
jakub.golkowski@kancelaria-gdynia.eu
+48583505993
awatar
Paweł Zboina
Prawnik
pawel.zboina@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 985
awatar
Marta Witkowska
Prawnik
marta.witkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Sylwia Zielińska
Prawnik
sylwia.zielinska@kancelaria-gdynia.eu
+48 583 505 993
awatar
Artur Gruszczyński
Asystent
artur.gruszczynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Patrycja Giers
Asystentka
patrycja.giers@kancelaria-gdynia.eu
+48 583 505 993
awatar
Katarzyna Tyszko
Asystentka
katarzyna.tyszko@kancelaria-gdynia.eu
+48 583 505 993
awatar
Magdalena Roszkowska
Asystentka Zarządu
magdalena.roszkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Daria Boyke
Kierownik ds. Administracji
daria.boyke@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Agnieszka Ruczyńska
Kierownik sekretariatu
agnieszka.ruczynska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 350 59 93
awatar
Witold Basta
Asystent / Archiwista
witold.basta@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 688

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Legal Consulting - Mateusz Romowicz


Sekretariat:
E: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 350 59 93
F: +48 58 746 33 95

Ul. Śląska 35/37
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia, Polska

NIP: 584-247-84-08
Numer rachunku bankowego:
mBank S.A.
74 1140 2017 0000 4202 0533 6161