Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Kontakt

Nasz zespół służy Państwu pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

awatar
Mateusz Romowicz
Zarząd - Radca Prawny (Gd 1997)
mateusz.romowicz@kancelaria-gdynia.eu
+48 504 280 737
awatar
Ewelina Zgódka
Radca Prawny (Gd 2791)
ewelina.zgodka@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 683
awatar
Alicja Bożek
Radca Prawny (Gd 2296)
alicja.bozek@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 682
awatar
Krzysztof Dzierżawski
Radca Prawny
krzysztof.dzierzawski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Joanna Bober
Radca prawny
joanna.bober@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Ewelina Kułakowska
Radca Prawny
ewelina.kulakowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Joanna Grześ
Adwokat
joanna.grzes@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Robert Czarnota
Aplikant Adwokacki
robert.czarnota@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Paulina Sawościanik
Prawnik
paulina.sawoscianik@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Kamila Staś
Prawnik
kamila.stas@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Przemysław Niewiński
Prawnik
przemyslaw.niewinski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Aleksandra Mielewczyk
Asystentka
aleksandra.mielewczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Dominika Wtulich
Asystentka
dominika.wtulich@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Marlena Starzec
Asystentka
marlena.starzec@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Anna Kaczmarek
Asystentka
anna.kaczmarek@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Magdalena Roszkowska
Asystentka Zarządu
magdalena.roszkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Daria Boyke
Kierownik Sekretariatu Zewnętrznego
daria.boyke@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Dorota Kotowska
Kierownik Sekretariatu Wewnętrznego
dorota.kotowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Patrycja Romejko
Sekretarka
patrycja.romejko@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Legal Consulting - Mateusz Romowicz


Sekretariat:
E: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 688 80 30
T: +48 58 350 59 93
F: +48 58 746 33 95

Ul. Śląska 35/37
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia, Polska

NIP: 584-247-84-08
Numer rachunku bankowego:
mBank S.A.
74 1140 2017 0000 4202 0533 6161