Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Kontakt

Nasz zespół służy Państwu pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

awatar
Mateusz Romowicz
Zarząd - Radca Prawny (Gd 1997)
mateusz.romowicz@kancelaria-gdynia.eu
+48 504 280 737
awatar
Ewelina Zgódka
Radca Prawny (Gd 2791)
ewelina.zgodka@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 683
awatar
Alicja Bożek
Radca Prawny (Gd 2296)
alicja.bozek@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 682
awatar
Joanna Włodarczyk
Radca Prawny
joanna.wlodarczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 684
awatar
Krzysztof Dzierżawski
Radca Prawny
krzysztof.dzierzawski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Joanna Grześ
Adwokat
joanna.grzes@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Anna Niewiadomy
Radca Prawny
anna.niewiadomy@kancelaria-gdynia.eu
+48 514 257 377
awatar
Joanna Bober
Aplikant Radcowski
joanna.bober@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 685
awatar
Kamil Górczyński
Aplikant Radcowski
kamil.gorczynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 986
awatar
Ewelina Kułakowska
Aplikant radcowski
ewelina.kulakowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Paweł Zboina
Prawnik
pawel.zboina@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 985
awatar
Marta Witkowska
Prawnik
marta.witkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 987
awatar
Maciej Kotarbiński
Asystent
maciej.kotarbinski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Michał Grzenkowski
Asystent
michal.grzenkowski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Oliwia Funikowska
Asystentka
oliwia.funikowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Maria Kaciuba
Asystentka
maria.kaciuba@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Magdalena Roszkowska
Asystentka Zarządu
magdalena.roszkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Daria Boyke
Kierownik Sekretariatu Zewnętrznego
daria.boyke@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Maria Widera
Asystentka
maria.widera@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Agnieszka Ruczyńska
Kierownik Sekretariatu Wewnętrznego
agnieszka.ruczynska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Alicja Sawicka
Sekretarka
alicja.sawicka@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego
Legal Consulting - Mateusz Romowicz


Sekretariat:
E: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 688 80 30
T: +48 58 350 59 93
F: +48 58 746 33 95

Ul. Śląska 35/37
V piętro (Twin Office)
81-310 Gdynia, Polska

NIP: 584-247-84-08
Numer rachunku bankowego:
mBank S.A.
74 1140 2017 0000 4202 0533 6161