Strona korzysta z plików cookies, zgodnie z ogólnie przyjętą praktyką oraz ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuje, zamknij.

Contact

Please find below our contact data

awatar
Mateusz Romowicz
Management - Attorney at Law (Gd 1997)
mateusz.romowicz@kancelaria-gdynia.eu
+48 504 280 737
awatar
Ewelina Zgódka
Attorney at Law (Gd 2791)
ewelina.zgodka@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 683
awatar
Alicja Bożek
Attorney at Law (Gd 2296)
alicja.bozek@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 682
awatar
Krzysztof Dzierżawski
Attorney at Law
krzysztof.dzierzawski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Joanna Bober
Attorney at Law
joanna.bober@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Ewelina Kułakowska
Attorney at Law
ewelina.kulakowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Joanna Grześ
Advocate
joanna.grzes@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Kamil Górczyński
Trainee legal adviser
kamil.gorczynski@kancelaria-gdynia.eu
+48 797 702 986
awatar
Robert Czarnota
Trainee attorney
robert.czarnota@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Paulina Sawościanik
Lawyer
paulina.sawoscianik@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Kamila Staś
Lawyer
kamila.stas@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Przemysław Niewiński
Lawyer
przemyslaw.niewinski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Aleksandra Mielewczyk
Assistent
aleksandra.mielewczyk@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Dominika Wtulich
Assistent
dominika.wtulich@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Bartosz Olejniczak
Assistent
bartosz.olejniczak@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Jan Żelechowski
Assistent
jan.zelechowski@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Magdalena Roszkowska
Management Board Assistant
magdalena.roszkowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Daria Boyke
Head of the external secretariat
daria.boyke@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Dorota Kotowska
Head of the internal secretariat
dorota.kotowska@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30
awatar
Patrycja Romejko
Secretary
patrycja.romejko@kancelaria-gdynia.eu
+48 58 688 80 30

Kontakt

The Mateusz Romowicz
Legal Consultancy - Legal Consulting


Secretariat:
E: sekretariat@kancelaria-gdynia.eu
T: +48 58 688 80 30
T: +48 58 350 59 93
F: +48 58 746 33 95

Śląska 35/37 Str.
V floor (Twin Office building)
81-310 Gdynia, Poland

Tax id number: 584-247-84-08
Bank account number:
mBank S.A.
74 1140 2017 0000 4202 0533 6161